ЗОШ І-ІІІ ст), Адамова Софія (Первомайська ЗОШ)

 

Англійська мова, 3 клас:

І місце - Шабанова Єлизавета (М-Погорілівська ЗОШ І-ІІ ст)

ІІ місце – Коваль Олександра (М-Ларинська ЗОШ), Виноградська Анастасія (М-Погорілівська ЗОШ І-ІІІ ст), Сідня Максим (М-Ларинська ЗОШ)

ІІІ місце – Нечай Софія (Шевченківська ЗОШ), Шевченко Олексій (Воскресенська ЗОШ), Овчаренко Влада (Первомайська ЗОШ)

 

Українська мова та літературне читання, 4 клас:

І місце – Козюбенко Олеся (Шевченківська ЗОШ)

ІІ місце – Сарницька Єлизавета (Миколаївська ЗОШ), Ульріх Сергій (М-Ларинська ЗОШ)

ІІІ місце – Шапотюк Анна (Галицинівська ЗОШ), Чебоненко Віолетта (М-Погорілівська ЗОШ І-ІІІ ст), Вознюк Віктор (Каравелівська ЗОШ), Тимошенко Маргарита (Калинівська ЗОШ), Ніженкевич Діана (Зеленогайська ЗОШ)

 

Українська мова та літературне читання, 3 клас:

І місце – Половенко Софія (Червонянська ЗОШ)

ІІ місце – Сорокіна Вікторія (Котляревська ЗОШ)

ІІІ місце – Мельніченко Надія (Українківська ЗОШ), Вальєва Надія (М-Погорілівська ЗОШ І-ІІІ ст), Марковська Вікторія (Партизанська ЗОШ)

 

Курс «Я у світі», 4 клас:

І місце – Ульянова Єлизавета (М-Погорілівська ЗОШ І-ІІІ ст)

ІІ місце – Гриньків Ілля (Калинівська ЗОШ)

ІІІ місце – Кан Олена (Первомайська ЗОШ), Фроленкова Даніела (Грейгівська ЗОШ), Галінська Сніжана (Зеленогайська ЗОШ), Романов Олександр (Котляревська ЗОШ)

 

Курс «Я у світі», 3 клас:

І місце – Гуренко Я. (Полігонівська ЗОШ)

ІІ місце – Строєва К. (М-Погорілівська ЗОШ І-ІІІ ст), Кужель М. (Котляревська ЗОШ), Цвірова К. (Пересадівська ЗОШ), Кореновський О. (Калинівська ЗОШ), Капуста К. (Зеленогайська ЗОШ)

ІІІ місце – Вознюк В. (Миколаївська ЗОШ), Доброчинський М. (Лучівська ЗОШ), Лінінська В. (Воскресенська ЗОШ)

 

Математика, 4 клас:

І місце – Надворський Єгор (Пересадівська ЗОШ)

ІІ місце – Богодух Максим (Калинівська ЗОШ)

ІІІ місце – Яригін Павло (Котляревська ЗОШ), Носенко Вадим (Лучівська ЗОШ)

 

Математика, 3 клас:

ІІ місце – Шарапов Валерій (Первомайська ЗОШ)

 

Природознавство, 4 клас:

І місце – Гайдук Вікторія (М-Погорілівська ЗОШ І-ІІІ ст)

ІІ місце – Лапа Софія (Первомайська ЗОШ), Бойко Юрій (Калинівська ЗОШ), Блінцов Дмитро (Білозірська ЗОШ)

ІІІ місце – Москаленко Олександр (Котляревська ЗОШ), Васильєв Стас (М-Погорілівська ЗОШ І-ІІ ст), Чугулін Владислав (Шевченківська ЗОШ), Соломіна Віталіна (Лиманівська ЗОШ), Шинкарук Анастасія (Лупарівська ЗОШ), Ротарь Ірина (Зеленогайська ЗОШ)

 

Природознавство, 3 клас

І місце – Бібірєва П (Калинівська ЗОШ)

ІІ місце -   Шабільянов О (Пересадівська ЗОШ), Бєлік М (Первомайська ЗОШ)

 

ІІІ місце – Поручник І (Миколаївська ЗОШ), Туз Дар’я (Зеленогайська ЗОШ), Телегенова А (Грейгівська ЗОШ), Собчук Вероніка (Новогригорівська ЗОШ), Єфімова О (М-Погорілівська ЗОШ І-ІІІ ст)

Добавить комментарий

 


Защитный код
Обновить