Чи замислювались Ви коли-небудь про те, яким буде світ через п’ятнадцять років? Зі стрімким розвитком комп’ютерних технологій важко передбачити, яке майбутнє чекає наших дітей. І головним питанням залишається спроможність сучасних шкіл підготувати їх до змін, розвивати критичне мислення, практичні навички, вміння змінювати себе та світ навколо, робити впевнені кроки назустріч майбутньому. Відповіддю може стати STEM освіта – освіта, яка дозволить дитині вирости новатором, всебічно розвиненою особистістю, спроможною аналізувати та застосовувати отримані знання в реальному житті.
В рамках впровадження STEM-освіти в навчальних закладах, учні Червонянського ЗЗСО І-ІІ ст. Вітовського району взяли участь у Міжнародному дистанційному конкурсі з інформаційних технологій «Олімпіс 2017» та посіли третє місце у Миколаївській області серед 14 шкіл і 80 місце серед 640 шкіл України. Участь брали 24 учні, що становить 50% від загальної кількості учнів у школі, які отримали 80 дипломів І-ІІІ ступенів та 32 сертифікати.
Відділ освіти, молоді та спорту Вітовської райдержадміністрації висловлює особливу вдячність вчителям, які організували участь учнів у конкурсах, а також учням – учасникам конкурсів!!!!