Традиційно, в грудні місяці, серед закладів загальної середньої освіти Вітовського району проводяться змагання з волейболу серед учнів різних вікових категорій.
Команди М-Ларинського ЗЗСО І-ІІІ ст., М-Погорілівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Первомайського ЗЗСО І-ІІІст., Грейгівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Миколаївського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Білозірського ЗЗСО І-ІІІ ст. взяли участь у І етапі районної Спартакіади серед юнаків та дівчат 9-11 класів. Змагання проводилися на базі М-Ларинського ЗЗСО І-ІІІ ст. 
За підсумком зіграних ігор усі команди показали гарний результат, високий рівень підготовленості, бажання перемагати з достойними суперниками, 
За результатами проведених змагань серед хлопців місця розподілилися таким чином:
І місце – Первомайський ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІ місце – М-Ларинський ЗЗСО І-ІІІ ст.
ІІІ місце – М-Погорілівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
За результатами проведених змагань серед дівчат І місце виборола команда Первомайського ЗЗСО І-ІІІ ст., ІІ місце посіла команда Грейгівського ЗЗСО І-ІІІ ст. та ІІІ місце у команди М-Ларинського ЗЗСО І-ІІІ ст.
Відділ освіти, молоді та спорту Вітовської РДА вітає учасників змагань та бажає бути завжди впевненими у перемозі, ставити перед собою високі цілі і досягати їх з завзяттям!!!!!