Психологічна сторінка

Шановні вчителі, практичні психологи, соціальні педагоги!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 квітня 2011 14:48 Написав Світлана Іванівна П'ятниця, 15 квітня 2011 14:11

Щоб змінити людей, їх треба любити.
Влив на них – пропорційний любові до них.
І.Песталоці

 

Шановні вчителі, практичні психологи, соціальні педагоги!

Якщо Вас хвилює проблема девіантної поведінки учнів та Ви бажаєте отримати практичні вправи з метою зниження агресії, подолання гніву, страхів, формування позитивної «Я-концепції» дітей, то ми розробили дану збірку саме для Вас! Проблема дуже неоднозначна та складна, тому будь-ласка, перед використанням корекційних вправ проконсультуйтеся з методистом з психологічної служби Білецькою В.В. чи шкільним практичним психологом. Будемо раді Вам допомогти!

Девіантна поведінка учнів: форми, прояви, попередження (методичні рекомендації практичним психологам, соціальним педагогам, вчителям загальноосвітніх навчальних закладів) / укладач   Білецька В.В

 

Шановні батьки, вихователі, вчителі початкових класів!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 квітня 2011 14:49 Написав Світлана Іванівна П'ятниця, 15 квітня 2011 14:07

Шановні батьки, вихователі, вчителі початкових класів!

Якщо Вас хвилюють проблема тривожності дітей 3-8 років та Ви бажаєте отримати практичні рекомендації зі зниження страхів дитини та з інших напрямків психологічної корекції емоційно-вольової сфери дитини, то даний методичний бюлетень ми розробили саме для Вас:

Методичний бюлетень «Емоційно вольова сфера дошкільника»

   

Психологічна служба Жовтневого району

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукE-mail

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 серпня 2010 11:17 Написав Валентина Вікторівна П'ятниця, 13 серпня 2010 08:25

Діяльність психологічної служби Жовтневого району забезпечується методистом з психологічної служби, 14 практичними психологами загальноосвітніх навчальних закладів, 4 соціальними педагогами загальноосвітніх навчальних закладів, 1 практичним психологом дошкільного навчального закладу.

Практичні психологи, соціальні педагоги району

Шановні учні, щиро відгукнуться на ваші запити та прохання практичні психологи та соціальні педагоги нашого району, якщо ви бажаєте краще пізнати свій характер, розвити свої здібності, потребуєте допомогу у виборі професії відповідно до своїх нахилів та здібностей, у вирішенні конфліктних ситуацій та особистих проблем, або якщо ви бажаєте поспілкуватися з метою розширення ваших психологічних знань!

                             
Лупарівська ЗОШ
Калинівська ЗОШ
 
Районна школа лідерів

Шановні батьки, звертайтеся до практичних психологів та соціальних педагогів нашого району, якщо бажаєте отримати більше інформації про характер, темперамент, здібності ваших дітей, потребуєте допомогу у вирішенні проблем та конфліктів як в учнівському середовищі, так і налагодженні сімейних взаємовідносин з вашими дітьми та з інших значимих для вас питань!

Шановні вчителі, звертайтеся до практичних психологів та соціальних педагогів вашої школи з метою поглиблення ваших психологічних знань, якщо ви потребуєте допомогу у вирішенні конфліктів в шкільному середовищі та з інших актуальних для вас питань!

Шановні учні, батьки, вчителі звертайтеся до методиста з психологічної служби нашого району Білецької Валентини Вікторівни, якщо потребуєте допомоги:

 •     у визначенні змісту, форм, методів та засобів з метою забезпечення психологічної адаптації учнів шкіл та вихованців дошкільних навчальних закладів;

 •       в організації взаємозв’язку з громадськими організаціями з метою розширення превентивної роботи;

 •     у розширенні та поглибленні психологічних знань (консультації, методичні матеріали, підручники, посібники);

 •       у більш глибокому пізнанні свого темпераменту, характеру, особистісних рис та здібностей;

 •       у вирішенні конфліктних ситуацій в шкільному середовищі.